Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ty chyba nienormalny jestes, atrakcje to dzieci moga miec w zoo, pod wlasciwym nadzorem a nie na plazy z typem pijacym browara. Jak potrzebuje slonca to niech sobie go na dzialce wypuszcza a nie idzie miedzy ludzi ale Biale to juz od dluzszego czasu przyciaga roznych idiotow, szkoda ze policja nie zdazyla dojechac.
Twojego bękarta i tak by nie ruszył. Spokojna twoja rozczochrana. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I czy normalni ludzie nie powinni omijać Okuninki? Przecież tam dzikie ludy z wężami chodzą za pan brat! Inni się w skóry ubierają. Blisko Czarnobyla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I czy normalni ludzie nie powinni omijać Okuninki? Przecież tam dzikie ludy z wężami chodzą za pan brat! Inni się w skóry ubierają. Blisko Czarnobyla.
ciekawe czemu sie tam tak twojej żonie podoba? pewnie te ludy znad tego czarnobyla jak mówisz mają cos zmutowanego co ci nie urosło :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja swojego 21 cm pytona noszę zawsze przy sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiotyzm wpuszczają krokodyle, piranie a potem strach, ostatnio podano w tv że dziewczynę w jeziorze w polsce pogryzło i 9 szwów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie tatuś z synkiem . Może ma też duże auto i duży dom . A pytonem leczy kompleks łóżkowy . No cóż , różne są zboczenia , w zależności od grubości - ale portfela . Pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce ludzie to bydło bez rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszę o sobie. Muuuuuuuu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEBILE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w świdniku jeszcze takiego czegoś nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjęcia jak BYK a policja nie wie co to było :)))) ja pier....e.... no nie mogę dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krokodyla nikt nie widział,pyton był widoczny.Zmienić maskotkę  Krokodylowo na Boanowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...